производи_банерот

Производ

V640

  • Centerm V640 21,5 инчен сè-во-едно Thin Client

    Centerm V640 21,5 инчен сè-во-едно Thin Client

    V640 All-in-One клиентот е совршена замена за PC плус решението за монитор со високи перформанси Intel 10nm Jasper-lake процесор со екран од 21,5 инчи и елегантен дизајн.Intel Celeron N5105 е четири-јадрен процесор од серијата Jasper Lake кој првенствено е наменет за евтини десктоп компјутери и масивни службени задачи.

Оставете ја вашата порака