banner_produkteve

Produkt

V640

  • Centrem V640 Klient i hollë 21,5 inç, gjithçka-në-një

    Centrem V640 Klient i hollë 21,5 inç, gjithçka-në-një

    Klienti V640 Gjithçka-në-Një është zëvendësimi i përsosur i zgjidhjes së kompjuterit plus monitor që miraton procesorin Intel 10 nm Jasper-lake me performancë të lartë me ekran 21,5' dhe dizajn elegant.Intel Celeron N5105 është një procesor me katër bërthama i serisë Jasper Lake që është i destinuar kryesisht për desktop të lira dhe detyra masive zyrtare.

Lini Mesazhin Tuaj